מדיניות פרטיות


מדיניות החברה לשמירת פרטיות המשתמש

כללי -
האתרים משמשים כתוכנות מקצועיות לשימושו של מתווך נדל"ן. משרדי התיווך הם מנויים שמשתמשים בתוכנה תמורת תשלום חודשי. הכניסה לאתרים מתבצעת על פי שם משתמש וסיסמת כניסה שנקבעת על ידי בעלי המשרד וניתנת לעריכה על ידו. האתרים לא מיועדים לגלישה חופשית עבור הקהל הרחב.

נתוני מאגר ונתוני משרד:

הנתונים באתרים הם מתחום הנדל"ן ומקורם נאסף בשני אפיקים:

  • נתונים שנאספים על ידי החברה ועובדיה מכלל לוחות הנדל"ן הקיימים בעיתונים הארציים, במקומונים ובלוחות שבאינטרנט. המידע כולל נכסים למכירה והשכרה למגורים ולמסחר. נתונים אלה מתעדכנים מספר פעמים ביום על ידי נציגי החברה לידיעתם של המנויים. המנויים לא יכולים לערוך נתונים אלה. אנו נוהגים לכנות מאגר מידע זה – "נתוני מאגר".
  • כל הוספה, מחיקה או עריכה של נתון כלשהו כולל צרוף מסמכים ותמונות נשמר במחיצה נפרדת המיועדת ללקוח המסוים במחשבי החברה. הכניסה למחיצה היא באמצעות צרוף נתוני הכניסה שאינם ידועים ללקוחות אחרים. אנו נוהגים לכנות נתונים אלה "נתוני משרד"

החברה מודעת היטב לחשיבות בחיסיון נתוני המשרד ואינה מאפשרת ואינה יוזמת העברה ו/או זליגה של נתונים ממחיצה אחת לאחרת. הגישה למחיצה היא רק למשתמשים המורשים של אותו לקוח.

החברה מצהירה שאינה משתמשת בנתוני המשרדים השונים לשום מטרה המשרתת גוף שלישי כלשהו ולא משתמשת בהם לצרכיה היא בשום צורה. הנתונים משמשים רק את המנוי על פי רצונו וצרכיו.

החברה מצהירה עוד שהיא לא מעדכנת את "נתוני המשרד" בשום צורה גם כאשר נתונים בסיסיים לגבי נכס מסוים השתנו. העדכון נעשה רק בנתוני המאגר ובמקרים מסוימים אנחנו רק מעירים את תשומת לבו של הלקוח בדבר השינוי שחל והוא זה שיחליט אם לעדכן את הנתון אצלו במשרד.

משרד תיווך יכול דרך התוכנה לפרסם נכסים ולשתף מתווכים אחרים בנתוני לקוח וזאת כדי לקדם את העסקאות שהוא מבצע. פעולה זו נעשית על ידי המתווך לפי רצונו וצרכיו.

נתונים אישיים והרגלי גלישה הנתונים האישיים של המנוי כמו שם, טלפונים, כתובת וכו' משמשים את החברה רק לצורכי תקשורת ונתוני תשלום. ההרשמה היא חד פעמית ובידיעתו של המנוי.

לא מתבצע על ידי החברה שום מעקב לגבי הרגלי השימוש של המשתמש בתוכנה. אין מעקב כזה אחר זמני הגלישה ו/או הרגלי החיפוש ו/או נפח העדכונים ותוכנם בשום צורה ולשום צורך.

החברה לא משתמשת באמצעות התוכנה לרישום של "עוגיות" במחשב המשתמש ולא משאירה במחשב הלקוח תוכנות "ריגול" כלשהן.

התוכנה מאפשרת קישורים לאתרים מקצועיים שיכולים לסייע למתווך בעבודתו כמו לאתרי מפות, שערי מטבע ועוד. השימוש בקישורים אלה נעשה לפי רצונו וצרכיו של המתווך.

דרכי תקשורת -

לחברה נציגי שרות בכל הארץ האחראים אזורית על כל המתווכים בתחומם. התקשורת לנציגים אלה מתעדכנת מידי פעם על פי השינויים שחלים בנתונים.

כתובת דף ההתקשרות כולל המשרד הראשי: