אודות החברה


הומלי מידן חברה העוסקת במתן שירותים מקצועיים למשרדי תיווך
המטרה שלנו היא: איסוף עיבוד מידע ופיתוח טכנולוגיות מתקדמות העוזרות לעשות עסקים בתחום הנדל"ן.

תוכנת הדגל של הומלי מידן היא תוכנת התיווך – Webtiv2

 • תוכנת תיווך היא מעבר לתוכנה הזאת שמשלמים עליה פעם בחודש אבל נכנסים פעם בחודשיים.
  תוכנת תיווך צריכה להיות הלב הפועם של המשרד, צריכה להוביל עסקאות, לספק מידע, להקפיץ התראות חשובות והכי חשוב להפעיל את המשרד. תוכנת תיווך היא כלי המשמש הן את בעלי המשרד והן ואת הסוכנים במשרד. כמו החשיבות בתוכנת תיווך שעונה על הצריכים הבסיסים היום יומיים של יועץ הנדל״ן כך גם חשוב לא פחות הנוחות של התוכנה, אוטומציה וסט כלים רחב יעיל ומשמעותי שניתן להשתמש בו ולקדם את עבודות הייעוץ בצורה מקצועית ומרגשת.
 • Webtiv2 היא תוכנת התיווך מבית הומלי אתרים בע״מ המשמשת כ-קלסר ניהול טכנולוגי מתקדם. Webtiv2 היא תוכנת תיווך משודרגת שמשדרגת את עצמה מיום ליום על בסיס הערות של יועצי הנדל״ן שמשתמשים בה וכן על בסיס החוקים שסובבים את עולם התיווך.
  לדוגמא - בשנת 2022 חוקק חוק מכוחו הוקם מאגר טלפונים שלא ניתן להתקשר להציע להם להתקשר בעסקה. תוך ימים אחדים נוסף כפתור בתוכנה שבודק את מספרי הטלפון של המודעה ונותן ליועץ הנדל״ן תשובה האם ניתן להתקשר למספר או לא ניתן להתקשר למספר שמופיע במודעה.
  הצוות שעומד מאחורי התוכנה מכיר את עולם הנדל״ן שנים רבות ומכיר את עבודת יועצי הנדל״ן ומקדם את התוכנה לאור הידע והקשר עם יועצי הנדל״ן. כמו כן, הצוות מכיל מתכנתים ואנשי מקצוע שתפקידם לייעל את החוויה של השימוש בתוכנת התיווך ולהעניק ליועצי הנדל״ן מוצר מוגמר, טוב, יעיל ומשודרג.
 • סרגל הכלים ב-Webtiv2 הוא רחב ומקצועי. מכיל אופציות לעבודה מול כל הלקוחות קונים, מוכרים, משכירים, שוכרים, מסחרי ומגרשים בצורה מסודרת. כמו כן, נותן מענה מקיף משלב פתיחת כרטיס לקוח ועד שמירת קבצים כגון: טופס חתום של הזמנת שירותי תיווך ובלעדיות, נסח טאבו, טופס ארנונה וכדומה. בין לבין כרטיס הלקוח מכיל שדות מגוונים על מנת למלא את הנתונים של הנכס אם מדובר במוכר נכס, או בקונה. הנתונים נוגעים לרצונו של הקונה.
  בכרטיס נכס קיימת האפשרות לשווק את הנכס בעזרת יצירת דף נחיתה כלומר תעודת זהות לנכס שמכיל את התמונות שהכנסנו בכרטיס, את הפרטים המהותיים ביותר של הנכס כגון: שכונה, קומה, מעילת, שטח, מיזוג והערות שיועץ הנדל״ן רשם על הנכס.
  אכן, חלק מתהליך העבודה היא להקים את הכרטיס שזו העבודה היום יומית על מנת לשמור לעצמו מקום פנוי בראש ולהכיל את הנתונים שלנו בתוכנה ששומרת את הנתונים בשבילנו. אבל, התוכנה היא לא רק קלסר טכנולוגי היא גם מייצרת לנו עבודה. הכוונה היא לאופציות של התאמות בין קונה למוכר או מוכר לקונה. לדוגמא - פתחנו כרטיס לקוח מכירה, אחרי שרשמנו את כל הנתונים לחצנו על כפתור שנקרא ״התאמות״ וקיבלנו את כל הכרטיסים של הקונים שפתחנו בתוכנה שמתאימים לנכס לפי הנתונים שרשמנו. וכך גם להפך בין קונה למוכר. אבל התוכנה לא מסתכמת בלעשות התאמות אלה, המערכת מבצעת התאמות באופן אוטומטי כלומר, לאחר שפתחנו כרטיס לקונה ומצאנו את כל הנכסים שעונים על הדרישה של הקונה שלנו נכון להווה התוכנה תציג לנו אם וכאשר יעלה נכס חדש המתאים לנתונים של הקונה.
 • היומן של התוכנה יכול להסתנכרן לGMAIL ולהציג לנו את הפגישות שקבענו דרך הג'ימיל שלנו וכן להעביר את הפגישות שקבענו דרך התוכנה לג'ימיל שלנו. אגב, בעת קביעת פגישה דרך התוכנה הפגישה תכיל את כלל הנתונים של הלקוח, פרטים כגון- כתובת הנכס, מספרי הטלפון ושמו של הלקוח. ניתן גם לזמן סוכנים נוספים לפגישה וכן גם לשנות את מיקום המפגישה. בנוסף ליומן לכל כרטיס לקוח בתוכנה יש את רשימת הפעילויות שהסוכן ביצע מול הלקוח לדוגמא: שיחה יוצאת נענתה, שיחה יוצא לא נענתה, פגשתי, דברתי ועוד אפשריות ניתן גם להוסיף פעילות לפי הנהוג לומר אותם במשרד. רשימת הפעילויות עוזרת ליועץ הנדל״ן להבין את ההיסטוריה מול אותו לקוח, לחזור ללקוחות שלא ענו לו מלפני שבוע, לבצע פולו אפ ולתעד את היותו הגורם היעיל שהוביל לעסקה. כמו כן, רשימת הפעילויות נותנת מענה למנהל המשרד שיכול לקבל דוח על כל יועץ נדל״ן שעובד כראוי אם המערכת ויכול לתת ליועץ ביקורת או תשבחות על עבודתו.
 • בנוסף לכלים הקיימים בתוכנה, התוכנה מסוגלת לעבוד עם תוכנות נוספת לדוגמא - "חתימה בקליק" שגם היא מבית הומלי אתרים בע״מ. הסנכרון בין החתימה לתוכנה יוצר סינרגיה בין המערכות ומוביל לכך שהעבודה היום יומית הופכת לקלה ומגניבה יותר. לדוגמא, יועץ נדל״ן במשרד שלך החתים לקוח קונה חדש על נכס, הטופס שעליו חתמו יכנס אוטומטית לנכס שאותו ראה כמו כן, יפתח כרטיס לקונה החדש וגם שם ישמר הטופס החתום ותשלח הודעה על חתימה על טופס וקישור להורדה ליועץ, ללקוח ולמנהל המשרד. נוסף ל"חתימה בקליק" התוכנה יודעת לעבוד עם קווים וירטואליים שפותחים כרטיס אוטומטי בתוכנה ושומרים את הקלטת השיחה על מנת להאזין לה ולמלא את הפרטים.

בשורה התחתונה, תוכנת תיווך צריכה להעניק את מגוון הכלים שעוזרים ליועץ הנדל״ן לבצע את העבודה בצורה מקצועית, יעילה ותהווה חלק מהיום יום של היועץ הנדל״ן בדרך לעסקה נוספת.

אתרי אינטרנט מקצועיים למשרדי תיווך הכוללים:

 • מנוע חיפוש לאיתור נכסים לפי הגדרת האתר.
 • הגולש באתר יוכל להכניס נכס ישירות באתר.
 • הגולש באתר יוכל להכניס דרישת חיפוש לנכס על-מנת לקבל תגובה מבעלי האתר .
 • בעל האתר יוכל להכניס נכסים ללא מגבלה,ישירות מתוכנת התיווך.(הוספת הנכסים באתר באופן אוטומטי מתוך תוכנת התיווך).
 • הנכסים והקונים שיוקלדו באתר על ידי הגולשים יגיעו אל תוכנת התיווך.
 • לכל נכס ניתן להוסיף מספר תמונות ( אוטומטית).
 • דף "אודות".
 • דף פרויקטים או נכסים מובחרים ע"י תמונות.
 • באתר תרגום של הנכסים לצרפתית אנגלית ורוסית
 • הוספת דפים ללא הגבלה של מאמרים הסברים או כל דבר אחר.

שרותי פרסום מתקדמים באינטרנט (פרסום בקליק):

 • מאפשרת פרסום נכס למכירה או להשכרה למספר רב של לוחות אינטרנט בלחיצת כפתור אחת.

לוח דירות יד שניה:

 • כדי לתת למשרדי התיווך אפשרות לפרסם את הנכסים שברשותם בצורה מכובדת והגונה יותר משאר לוחות הנדל"ן הקיימים ברשת האינטרנט.