לסרטוני הדרכה ב YouTube

ניהול מאגר דירות


WEBTIV, תוכנת התיווך הטובה והנפוצה ביותר בישראל, מאפשרת גם לכם ליהנות ממאגר דירות דינמי ועדכני המבוסס על פעילותה של חברת "מאגר דירות"
העוסקת באיסוף ועיבוד נתונים אודות ענף הנדל"ן בישראל כבר למעלה מ-25 שנה. כל מה שצריך לדעת על מאגר הדירות האופטימאלי ביותר לכל משרד נדל"ן בכתבה שלפניכם.
מאגר של דירות הינו אחד מכלי העבודה החיוניים וההכרחיים ביותר עבור כל משרד תיווך ונדל"ן,
כאשר מלאי הדירות במאגר חייב להתעדכן באופן דינמי ורציף ולכלול בתוכו סוגי נכסים שונים המוצעים על ידי נציגי המשרד לקהל לקוחותיו.
מאגרי הדירות המצויים ברשותם של משרדי נדל"ן שונים ברחבי ישראל מבוססים בין היתר על מלאי דירות ב-"בלעדיות" לצד מאגרי דירות ונכסים המתפרסמים בלוחות הנדל"ן המקוונים ובעיתונות המודפסת.

חשיבותו של מאגר דירות מגוון ועדכני

בדומה לכל תחום עסקי אחר, גם ענף הנדל"ן כולל בתוכו מגוון רחב של "מוצרי מדף" שונים הבאים לידי ביטוי בסוגי הנכסים והדירות המוצעים על ידי משווקי ומתווכי הנדל"ן העוסקים בתחום.
ככל שמאגרי הדירות המוחזקים על ידי משרד נדל"ן כזה או אחר, כוללים היצע מגוון יותר של נכסים ודירות, כך מרבות ההזדמנויות לביצוע עסקאות נדל"ן. לפיכך, כל משרד נדל"ן ותיווך חייב לשאוף להימצאותו של מאגר דירות ונכסים מגוון ועדכני הכולל בתוכו היצע גדול יותר של נכסים ודירות.

כיצד ניתן להקים מאגר דירות ונכסים?

מאגר של דירות ונכסים המוחזק על ידי משרד תיווך ונדל"ן כזה או אחר, הינו תוצאה של עבודה ממושכת ומאתגרת המחייבת את נציגי המשרד (יועצי התיווך והנדל"ן)
לפעול במספר מישורים על מנת לגייס ולנכס לעצמם דירות ונכסים שונים ומגוונים באזור בו הם פועלים. הקמתו של מאגר דירות ונכסים מבוססת בין היתר על פעילות עקבית באזור פעילותו העסקית של המשרד והיכרות מעמיקה עם סוג ואופי הנכסים המוצעים למכירה והשכרה באזור זה. עם כניסתה של רשת האינטרנט אל תוך חיינו והקמתם של לוחות נדל"ן מקוונים אשר מאפשרים לכל בעל נכס לפרסם בתוכם את "מרכולתו" (הנכסים העומדים לרשותו), יותר ויותר יועצי נדל"ן ותיווך החלו לבסס את תהליך גיוס הנכסים על פעולות גלישה בלוחות אלו ויצירת קשר ראשוני עם בעלי הנכס לצורך השגת בלעדיות לשיווק הנכס. פעולה זו הובילה לכך שפחות ופחות דירות ונכסים מצויים כיום ב-"בלעדיות" במשרדי התיווך והנדל"ן ולכן מאגרי הדירות והנכסים העומדים לרשותם הלכו והצטמצמו.
יחד עם זאת, חשוב לציין שניהול נכון וממוקד של מאגרי הדירות האינטרנטיים, יכול לספק לכל משרד תיווך ונדל"ן, מגוון רחב של הזדמנויות לקידומם של עסקאות נדל"ן כאלו ואחרות.

WEBTIV מציגה: איסוף מידע על דירות ונכסים מכל מקום אפשרי

מאגר הדירות העומד לרשותכם בתוכנת התיווך האינטרנטית WEBTIV, הינו הדרך הנכונה והיעילה לאיסוף מידע ועיבוד נתונים אודות דירות ונכסים המיועדים לעסקאות נדל"ן. מאגר זה מבוסס על פעילותה של חברת "מאגר דירות" העוסקת באיסוף ועיבוד נתונים בענף הנדל"ן כבר למעלה מ-25 שנה.
שיטת העבודה של חברת "מאגר דירות" כולל בתוכו שלושה שלבים עיקריים לאיסוף, עיבוד ואימות נתונים בנוגע למלאי הנכסים והדירות, כאשר כל המידע הנאסף מוזן באופן אוטומאטי בתוכנת WEBTIV הנחשבת לתוכנת התיווך הטובה והנפוצה ביותר כיום בישראל.

אז כיצד עובדת השיטה?

שיטת העבודה של חברת מאגר דירות מורכבת משלושה שלבים שונים שמטרתם הנגשת המידע הרלוונטי, המעודכן והרחב ביותר וזאת בכדי שגם אתם תוכלו להקים לעצמכם מאגר דירות משלכם המבוסס בחלקו על נכסים ודירות אליהם נחשפתם לראשונה דרך מאגר הדירות המתעדכן על בסיס קבוע בתוכנת WEBTIV.
שלב ראשון- איסוף מידע אודות דירות ונכסים מכל מקום אפשרי
שיטת העבודה של חברת "מאגר דירות" מתחילה למעשה במעבר וסריקה של כל לוחות הנדל"ן הגדולים והחשובים ברשת האינטרנט וכל לוחות הנדל"ן הממשיכים להתפרסם בעיתונות המודפסת (בעיקר מקומונים). בשלב זה, נאסף מידע אודות כל סוגי הנכסים החדשים אשר התווספו לשוק הנדל"ן, כאשר כל נכס מהווה "מוצר מדף" אותו תוכלו לשווק ללקוחותיכם. פעולת האיסוף הינה פעולה מורכבת ומאתגרת המתקיימת מספר רב של פעמיים ביום (ומדי יום!) וזאת על מנת לבחון בכל רגע נתון את היצע הדירות והנכסים המופיע ברגעים אלו ממש באפיקי הפרסום השונים במדיה המודפסת והמקוונת כאחד.
שלב שני- תחקור מאגר הדירות
לאחר איסוף הנתונים בשלב הראשון, חברת "מאגר דירות" מקפידה לבצע תחקור מקיף אודות הפרטים המופיעים במודעת הפרסום של הכנס/דירה וזאת למטרת אימות הנתונים המתפרסמים והוספת נתונים נוספים באמצעותם תוכלו לקבל "תמונה" ברורה ורחבה יותר אודות מצב הנכס.
שלב שלישי- אימות ומעקב אחר נכסים ודירות המופיעים במלאי מלאי
הנכסים והדירות המופיע במאגר הדירות של חברת "מאגר דירות", מעדכן באופן שוטף ודינמי, כאשר כל נכס שנמכר עובר למאגר הנכסים הלא- אקטואליים ואילו הנכסים שאינם נמכרו נבדקים בשנית לצורך בחינת שינויים במחיר, במועדי הפינוי וכדומה.

רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למאגרי הדירות של חברת "מאגר דירות" זה הזמן להתחבר לתוכנת WEBTIV הכוללת גם אפליקציה ייחודית לעבודה מלאה השטח!