מדיניות פרטיות


מדיניות החברה לשמירת פרטיות המשתמש

כללי -
האתרים משמשים כתוכנות מקצועיות לשימושו של מתווך נדל"ן. משרדי התיווך הם מנויים שמשתמשים בתוכנה תמורת תשלום חודשי. הכניסה לאתרים מתבצעת על פי שם משתמש וסיסמת כניסה שנקבעת על ידי בעלי המשרד וניתנת לעריכה על ידו. האתרים לא מיועדים לגלישה חופשית עבור הקהל הרחב.

נתוני מאגר ונתוני משרד:

הנתונים באתרים הם מתחום הנדל"ן ומקורם נאסף בשני אפיקים:

  • נתונים שנאספים על ידי החברה ועובדיה מכלל לוחות הנדל"ן הקיימים בעיתונים הארציים, במקומונים ובלוחות שבאינטרנט. המידע כולל נכסים למכירה והשכרה למגורים ולמסחר. נתונים אלה מתעדכנים מספר פעמים ביום על ידי נציגי החברה לידיעתם של המנויים. המנויים לא יכולים לערוך נתונים אלה. אנו נוהגים לכנות מאגר מידע זה – "נתוני מאגר".
  • כל הוספה, מחיקה או עריכה של נתון כלשהו כולל צרוף מסמכים ותמונות נשמר במחיצה נפרדת המיועדת ללקוח המסוים במחשבי החברה. הכניסה למחיצה היא באמצעות צרוף נתוני הכניסה שאינם ידועים ללקוחות אחרים. אנו נוהגים לכנות נתונים אלה "נתוני משרד"

החברה מודעת היטב לחשיבות בחיסיון נתוני המשרד ואינה מאפשרת ואינה יוזמת העברה ו/או זליגה של נתונים ממחיצה אחת לאחרת. הגישה למחיצה היא רק למשתמשים המורשים של אותו לקוח.

החברה מצהירה שאינה משתמשת בנתוני המשרדים השונים לשום מטרה המשרתת גוף שלישי כלשהו ולא משתמשת בהם לצרכיה היא בשום צורה. הנתונים משמשים רק את המנוי על פי רצונו וצרכיו.

בנוסף למדיניות הקיימת, אנו מבהירים כי בשימוש בשירותינו, אנו אוספים מידע אודות השימוש שלך באתר, כולל כמות קליקים על כפתורים שונים, זמני צפייה במסכים שונים, והתנהגות משתמש מסוגים שונים. אנו משתמשים ב-Mixpanel, כלי אנליטיקה מתקדם, לאיסוף וניתוח נתונים אלו.

סוגי מידע שאנו אוספים:
נתוני שימוש: אנו אוספים מידע על איך אתה משתמש בשירותים שלנו, כולל פעולות שביצעת באתר שלנו (כמו צפייה בדפים, קליקים על כפתורים, זמני ביקור בדפים מסוימים, ותבניות ניווט).
מידע טכני: אנו אוספים מידע טכני אודות המכשיר שלך והחיבור לאינטרנט, כולל כתובת IP, סוג הדפדפן, הגדרות שפה, וזמן גישה.

איך אנו משתמשים במידע?
המידע שאנו אוספים משמש אותנו לשיפור והתאמה של השירותים שלנו לצרכיך, ניתוח התנהגות המשתמשים למטרות מחקר פנימי ופיתוח מוצר, ואבטחת השירותים שלנו ומניעת פעילות מזויפת או אסורה.

התוכנה מאפשרת קישורים לאתרים מקצועיים שיכולים לסייע למתווך בעבודתו כמו לאתרי מפות, שערי מטבע ועוד. השימוש בקישורים אלה נעשה לפי רצונו וצרכיו של המתווך.

דרכי תקשורת -

לחברה נציגי שרות בכל הארץ האחראים אזורית על כל המתווכים בתחומם. התקשורת לנציגים אלה מתעדכנת מידי פעם על פי השינויים שחלים בנתונים.

כתובת דף ההתקשרות כולל המשרד הראשי: